سرویس USSD

ارایه سرویس کد USSD به صورت اختصاصی و زیر مجموعه

درخواست سرویس USSD
شرایط دریافت سرویس USSD سرشماره و زیر مجموعه

تعاملی

بهره مندی از وب سرویس باعث تعاملی شدن و دو طرفه بودن کارکرد این سرویس شده است به گونه ای که بر اساس اعداد و متن هایی که کاربر وارد می نماید سرویس اقدام به نمایش اطلاعات مورد نیاز کاربر بر اساس آنچه سرویس دهنده برای کاربر خود ارسال میبیند مینماید.

کاهش هزینه دسترسی به بازار هدف و بهبود عملکرد فرآیند برای مشتری

تبادل اطلاعات آنی , رایگان بودن استفاده سرویس برای کاربران و رسیدن به بازار هدف و آمار و آنالیز سریع اطلاعات سیستم به صورت هوشمند باعث افزایش فزوش و بهره وری در خدمات و سرویس های سرویس دهندگان می شود.

سریع
این سرویس به دلیل ارتباط به وسیله وب سرویس بین سرویس دهنده , احسان سرور و کاربر سرویس , اطلاعات لازم از سرویس دهنده به کاربر و بلاعکس به صورت آنی تبادل می شود.

این سرویس امکان ارایه سرویس به چندین هزار کاربر در ثانیه را دارا می باشد که میزان TPS هر سرویس بسته به سرویس درخواستی متغییر می باشد.

ایمن

تمامی پروتکل های سرویس USSD از فایر وال های ایمن و معتبر بهره میگیرند که حداکثر امنیت اطلاعات کاربران تامین میگردد , اطلاعات همزمان بر روی تلفن همراه کاربر کد گذاری شده و در سرور اصلی دیکد میگردند و حتی احتمال نفوذ در سیستم وجود داشته باشد تمامی اطلاعات با روش خاصی کد گذاری شده و غیر قابل خواندن می باشند.

تعرفه سرویس USSD
تعرفه سرشماره و زیر مجموعه USSD
خدمات قابل ارایه در بستر USSD
background
ارتباط با ما --- دریافت مشاوره
کارشناسان ما پاسخگو هستند
همکاران و مشتریان ما
رینوتکس
دانشگاه آزاد
توانیر
وزارت نیرو
background
دریافت مشاوره
جهت دریافت مشاوره از طریق یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید

CAll

041-33353547

Website
ehsanserver.com

Email
info[@]ehsanserver.com