IPG

درگاه پرداخت اینترنتی

فرم درخواست
فرم درخواست سرویس IPG

درگاه پرداخت آنلاین ویژه وب سایت ها , فروشگاه ها , سازمان ها و …

VPOS یا همان IPG کوتاه شده ی عبارت Internet Payment Gateway یا سرویس پرداخت تحت وب نوعی از شیوه های پرداخت آنلاین بانکی می باشد که برنامه نویسی یا استفاده سیستم های آماده پرداخت آنلاین بر روی وب سایت امکان پرداخت هزینه سرویس , خدمات و محصولات از کاربر و مشتری به حساب پذیرنده را فراهم مینماید.

تمامی پرداخت ها تماما توسط سرویس شاپرک بانک مرکزی مدیریت و واریز ها توسط شاپرک و طبق زمانبندی اعلام شده توسط بانک مرکزی توسط همان سیستم انجام میگیرد و ترمینال درگاه پرداخت همان ترمینالی می باشد که بانکی که درخواست کننده در آن بانک دارای حساب می باشد Settle می شود.

در این روش کاربر پس از تایید مبلغ و … از وب سایت پذیرنده به وب سایت بانک به آدرس https://****.shaparak.ir ارسال می شود تا پرداخت خود را کاملا ایمن و در صفحه ی خود بانک پرداخت نماید و پس از پرداخت کاربر به وب سایت پذیرنده به همراه اطلاعات نهایی پرداخت ارسال میشود تا محصول , سرویس یا خدمات مورد نظر را دریافت نماید.

از مزایای استفاده از IPG میتوان به دریافت ریز پرداختی کاربر ( مشتری ) به پذیرنده , برگشت هزینه در صورت عدم ارجاع به سایت پذیرنده , آنلاین و آنی بودن آن اشاره کرد.

امنیت تمامی روش ها توسط بانک مرکزی و PSP بررسی و فراهم میگردد لذا تمامی پرداخت های کاربران در امنیت کامل خواهد بود.

 

 


از مزایای پرداخت با IPG :

  

برای درخواست سرویس پرداخت با IPG :

* تکمیل فرم درخواست ( موجود در بالای صفحه )

* تکمیل مدارک مورد نیاز

* ثبت نام در بخش کاربران و ارسال فرم و مدارک از طریق تیکت

* پرداخت هزینه ی درگاه

* بررسی مدارک توسط کارشناس

* ارسال اطلاعات درگاه به پذیرنده

 

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق تماس تلفنی یا تکمیل فرم تماس با ما و یا ارسال پیام از طریق واتس اپ یا ایمیل سوالات خود را مطرح نمایید.برخی اصطلاحات و معانی آن ها :

پذیرنده : شخص حقیقی یا حقوقی ارایه دهنده سرویس یا خدمات که درگاه برای وی فعال و پرداخت ها به حساب وی واریز میگردد را گویند.

VPOS : پایانه مجازی

Settle : نهایی شدن پرداخت و نشستن مبلغ در حساب وبسایت پذیرنده، اصطاحاً Settle می گویند. در این حالت به طور واضح پرداخت شما انجام شده و مشکلی برای پیگیری نیست.

سامانه کاربران
سامانه مدیریت مشتریان و کابران احسان سرور
همکاران و مشتریان ما
رینوتکس
دانشگاه آزاد
توانیر
وزارت نیرو
background
ارتباط با ما --- دریافت مشاوره
کارشناسان ما پاسخگو هستند
background
دریافت مشاوره
جهت دریافت مشاوره از طریق یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید

CAll

041-33353547

Website
ehsanserver.com

Email
info[@]ehsanserver.com